Elektronski dnevnik glikemija

Moj dijabetes Forumi Tip 1 dijabetes Elektronski dnevnik glikemija

Ova tema sadrži 2 odgovora, ima 2 glasa i poslednji put je ažurirana od strane  Pedja_MD 4 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 1 članka - 1 do 3 (od 3 ukupno)
  • Autor
    Članci

Pedja_MD
    Glavni majstor
    • Ukupno tema: 11
    • Broj odgovora: 23

Zdravo svima,

malo sam se igrao sa Excelom i napravio sam nadam se jedan koristan dnevnik koji već neko vreme koristim. U prilogu možete naći Microsoft Office fajl ovoga i slobodno ga koristiti.

Nakon unošenja glikemija i doza insulina, sam računa prosečnu glikemiju, ukupnu dozu, koliko  jedna jedinica insulina pokriva ugljenih hidrata i prikazuje na kraju nedelje proseke glikemija na grafiku.

Mislim da može biti korisno za praćenje kontrole dijabetesa, olakšati odlaske kod lekara a jako je jednostavan. Ako ima nekih pitanja i predloga rado bih čuo 🙂

"Život sa dijabetesom je pun nesavršenosti, ali na tom putu naučimo kako da vladamo nečim što je teško iskontrolisati"

Anonimni
    • Ukupno tema: 23
    • Broj odgovora: 24

nemogu sminuti dnevnik

Pedja_MD
    Glavni majstor
    • Ukupno tema: 11
    • Broj odgovora: 23

Potrebno je samo da prisnete na ovaj fajl na kome pise novembar.xslx i automatski će skinuti aplikaciju na Vaš uređaj.

Javite ako ne uspete ponovo

"Život sa dijabetesom je pun nesavršenosti, ali na tom putu naučimo kako da vladamo nečim što je teško iskontrolisati"

Gledanje 1 članka - 1 do 3 (od 3 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Pin It on Pinterest